Фрагмент відео

Спікер: Наталя Яковенко
Напрямки: Історія, Політика, Соціологія
Тривалість: 2 години
Вартість: 250 грн.У пакеті дешевше
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

Повстання… Одне з найпоширеніших та динамічних історичних категорій. Історія знає дуже багато подій, які можуть бути визначені, як повстання. Їх визначають по-різному — «народні», «національно-визвольні», «антиколоніальні» та інші. Найчастіше ці трактування залежать від політичного режиму, який перебуває при владі. Але ми запам’ятовуємо ці назви на довгі роки. Більшість повстань пов’язані з боротьбою за права, з людськими жертвами і закінчуються по-різному, включаючи зміни політичних режимів.

— Чи мають повстання загальний механізм розвитку?
— Що приводить повстання у динаміку?
— Чому одні повстання закінчуються успіхами, а інші поразками і що на це впливає?
— Чи є щось спільне між такими повстаннями, як англійська, французька та російська революції XVII — XX століть та український Майдан XXI століття?

Під час нашої зустрічі ми намагаємось визначити «анатомічний каркас» повстання і зрозуміти, з яких ключових компонентів він складається.

Спікер

Без названия

Наталя Яковенко

історик

Доктор історичних наук, легенда історичної науки, професор кафедри історії НаУКМА. За її книгами-бестселерами — «Вступ до історії», «Паралельний світ. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI–XVII ст», «Українська шляхта з кінця XIV до середини XVII століття. Волинь і Центральна Україна» — виросло не одне покоління справді сучасних фахівців. До її думки уважно прислухаються як в Україні, так і за кордоном. Наталя Яковенко дозволила собі бути вільною у радянські часи й далі продовжує розбивати вщент стереотипи про українську історію і закостенілі підходи в науці.

Виступ спікера — 50 хвилин

Відповіді на питання присутніх — 70 хвилин
Повний перегляд відео можливий після оплати. Також Ви можете придбати це відео зі знижкою у пакеті.

Придбайте перегляд цього відео зі знижкою в рамках наступних пакетів:

У пакеті дешевше

Від Реформації до повстання

Наталя Яковенко

2 відео 

Анатомія повстання

Реформація: що змінило Європу?

Ціна зі знижкою — 400 грн. 
Економія 100 грн.

*Послуга "Купити у подарунок" дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити email, куди буде надіслано доступи до переглядуЗабули пароль?

Увійти через Facebook

Для перегляду відео необхідно:

  1. Оплатити зазначену суму, натиснувши на кнопку «Оплатити».
  2. Перейти за посиланням і ввести унікальні логін і пароль, отримані Вами у листі.
  3. Увімкнути відео плеєр ддя перегляду.

Важливо знати:

  1. Ви можете дивитись відео необмежену кількість разів. У плеєрі відео перегляду доступні пауза та перемотка.
  2. Відео не можна скачати або копіювати. Перегляд можливий тільки онлайн на цьому вебсайті.
  3. Відтворення відео в будь-який момент часу можливо тільки на одному пристрої. Одночасний доступ до відео з різних пристроїв з одним і тим же кодом перегляду неможливий.
  4. Ви можете передати код перегляду будь-якій іншій особі. При цьому відео стає доступним тільки на цьому одному пристрої. Також Ви можете скористатися послугою «Купити у подарунок», щоб подарувати комусь право перегляду відео.