Фрагмент відео

Спікер: Наталія Кривда, Олена Стяжкіна, Ірина Фрідман
Напрямки: Історія, Соціологія, Культура, Психологія
Тривалість: 2 години 
Вартість: 250 грн.У пакеті дешевше
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

Скільки існує людство, стільки існує проблема «батьків та дітей». Розрив або порушення зв’язків між поколіннями — один з найбільш суперечливих соціальних феноменів нашого часу, який до кінця так і не вивчений. Що ж відбувається насправді? Чому взагалі відбувається розрив або конфлікт поколінь?

Ця проблема — комплексна, і ми спробуємо подивитись на неї з трьох сторін — культурологічної, історичної та соціальної. А також розглянемо ії крізь призму національних традицій різних народів, що населяють Україну. А наші відомі спікери допоможуть нам зробити це вкрай об’єктивно та пізнавально. На зустрічі ми намагаємося відповісти на багато актуальних питань серед яких:

• Наскільки зв’язок поколінь необхідний для розвитку суспільства?
• Як конфлікт поколінь проявляється у соціальному середовищі та на рівні сім’ї?
• Чи може відбуватися спадкоємність та передача культурних цінностей від покоління до покоління? Чому з’являються бар’єри?
• Чому відбувається знецінення молоддю накопиченого досвіду старших поколінь і чи потрібен цей досвід взагалі?
• Як «білі плями» в пам’яті про предків в результаті історичних катастроф впливають на розрив поколінь?
• Що таке сімейні цінності і як вони змінюються?

Спікери

7777

Наталя Яковенко

філософ, культуролог

доктор філософських наук, професор кафедри української філософії та культури КНУ ім.Т.Шевченка, академічний директор програм Edinburgh Business School , експерт Reanimation Package of Reform.

0e6cff88e4ea4cc09dd65367e90720f2

Олена Стяжкіна

історик, публіцист

українська письменниця та публіцист, доктор історичних наук, професор кафедри історії слов’ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Номінант Премії Василя Стуса 2016 року, авторка монографіЇ «Людина в радянській провінції: освоєння (від) мови».

dsc08895

Ірина Фрідман

історик, педагог

викладач історії єврейського народу Київського технологічного ліцею НВК #141 Технологический Лицей ОРТ им. Беньямина Зеева Герцля». Автор методичних розробок і статей з предметів єврейського циклу і програм з викладання єврейської історії та традиції для шкіл України

Виступи спікерів — 50 хвилин

Відповіді на питання присутніх — 45 хвилин