Фрагмент відео

Спікер: Олена Стяжкіна, Яків Лівшиць, 
Напрямки: Соціологія, Психологія, Культура, Історія 
Тривалість: 2 години
Вартість: 250 грн.У пакеті дешевше
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

«Треба посидіти», «виставитися» чи «накрити поляну»….Скільки разів у житті ми чули такі фрази?! Застіллю в нашому суспільстві відведена особлива соціальна роль. Святкування урочистої події в більшості випадках «вимагає» від нас організації або участі саме у застіллі — у ресторані, вдома чи на природі … .де завгодно. Люди намагаються «укомплектувати» святковий стіл усіма найкращими й можливими стравами, а успіх організовуваного заходу нерідко визначається якістю та кількістю представленої їжі. Так було в усі часи. Незалежно від політичних режимів. Так вели себе усі — шляхта, селяни, міщани…Навіть в радянські період — часи «соціальної рівності» та «осуду багатства» всі намагалися наситити стіл дорогим гастрономічним дефіцитом — від балику та червоно-чорної ікри до сирокопченої ковбаси та сервелату. Причому обов’язково повинно було подаватися усе. Це було свого роду показником певного соціального успіху…

У чому ж феномен застілля? Що це — традиція, рефлекс, культ, розвага, ознака соціального успіху, а може це просто звичка та стереотип?

Наші спікери — історик та ресторатор — допоможуть зробити об’єктивні та критичні виснови, які стануть можливими за підсумком нашої дискусії.

Спікери

488038_3614145195786_1153640258_n

Яків Лівшиць

ресторатор

співзасновник та управляючий «Aroma Espresso Bar» в Україні. Підприємець, який задав нові стандарти в сфері кавового бізнесу, якості продуктів та обслуговування клієнтів.

0e6cff88e4ea4cc09dd65367e90720f2

Олена Стяжкіна

історик, публіцист

українська письменниця та публіцист, доктор історичних наук, професор кафедри історії слов’ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Номінант Премії Василя Стуса 2016 року, авторка монографіЇ «Людина в радянській провінції: освоєння (від) мови».

Виступ спікерів — 35 хвилини

Відповіді на питання присутніх та дискусія — 80 хвилин
Повний перегляд відео можливий після оплати. Також Ви можете придбати це відео зі знижкою у пакеті.

Придбайте перегляд цього відео зі знижкою в рамках наступних пакетів:

У пакеті дешевше

Їжа. Ресторан. Застілля.

Яков Лівшиць, Олена Стяжкіна, Аврора Огородник, Дмитро Борисов, Олена Безрук

2 відео 

Культ їжі або феномен застілля

Котлета по-київськи. Чи є у Києва гастрономічний стиль?

Ціна зі знижкою — 400 грн. 
Економія 100 грн.

*Послуга "Купити у подарунок" дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити email, куди буде надіслано доступи до переглядуЗабули пароль?

Увійти через Facebook

Для перегляду відео необхідно:

  1. Оплатити зазначену суму, натиснувши на кнопку «Оплатити».
  2. Перейти за посиланням і ввести унікальні логін і пароль, отримані Вами у листі.
  3. Увімкнути відео плеєр ддя перегляду.

Важливо знати:

  1. Ви можете дивитись відео необмежену кількість разів. У плеєрі відео перегляду доступні пауза та перемотка.
  2. Відео не можна скачати або копіювати. Перегляд можливий тільки онлайн на цьому вебсайті.
  3. Відтворення відео в будь-який момент часу можливо тільки на одному пристрої. Одночасний доступ до відео з різних пристроїв з одним і тим же кодом перегляду неможливий.
  4. Ви можете передати код перегляду будь-якій іншій особі. При цьому відео стає доступним тільки на цьому одному пристрої. Також Ви можете скористатися послугою «Купити у подарунок», щоб подарувати комусь право перегляду відео.