Анатомія стартапу: як створити, вижити та розвинути?

Олександр Ольшанський, Денис Довгополий, Олексій Мась, Данило Тонкопій

4 cпікери // 2 години // живий формат // корисні знання
 
Думаєте запустити свій стартап, але сумніваєтеся у інноваційності ідеї, необхідних ресурсах чи здатності зібрати сильну команду? Можливо ви збираєтесь інвестувати у чужій проект, але є сумніви щодо успішності та прибутковості цього бізнесу? А може бути ви вже запустили проект, розраховуєте залучити додаткові інвестиції та масштабувати його, але не знаєте як це зробити ефективно? Це все можна вирішити!
 
Наші спікери – відомі підприємці та інвестори, за плечима яких величезна кількість успішних кейсів зі створення, інвестування та управління IT-проектами на різних стадіях розвитку. Під час нашої зустрічі у інтерактивному форматі вони дпоможуть відповісти на багато актуальних питань, серед яких::
 
1. Що таке валідація ідеї? Наскільки вона повинна бути унікальною і, як визначити її перспективи?
2. Чи можна спрогнозувати успіх стартапу, і в чому основні причини невдач?
3. Як правильно розрахувати бізнес-модель та оцінити ризики?
4. Які ресурси слід інвестувати у стартап? Коли варто залучати зовнішнє фінансування, а коли використовувати наявні ресурси? На що реагують інвестори?
5. Коли і як правильно взаємодіяти з гравцями стартап-екосистеми – інкубаторами, акселераторами, венчурними фондами та іншими типами інвесторів? У чому основні проблеми непорозуміння між інвесторами та фаундерами?
6. Як ефективно використовувати досвід ринкового тестування прототипу і вчитися на помилках?
7. Як масштабувати продукт до «великої історії» та не потрапити у пастку особистої успішності?
8. Якою має бути команда на різних етапах розвитку стартапу?
9. Як не допускати кризових ситуацій в житті стартапу та правильно виходити з них?
 
СПІКЕРИ:
Alexandr Olshanskiy — підприємець та інвестор, президент холдинга Internet Invest Group (Imena.ua, MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер в Украине, Gigahost), засновник цифрового консалтингового агентства Ольшанский и партнеры, співзасновник iForum.ua.
Denis Dovgopoliy — IT-підприємець та інвестор, керуючий партнер венчурного фонду GrowthUP, співорганізатор Investor Day Central and Eastern Europe та iForum.ua.
Алексей Мась — IT-підприємець та іноватор, засновник іноваційного проекту Craft Networks, ex-директор з інновацій Kyivstar, співзасновник iForum.ua.
Daniel Tonkopiy — підприємець-новатор, засновник служби доставки на електровелосипедах 

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити