Чи стає успішна книга вдалим фільмом?

Євгеній Стасіневич, Андрій Алферов

Екранізація літературних творів, як особливий жанр кінематографії, існує давно. Багато книг-бестселерів ставали свого часу основою для культового кіно. Однак часто так буває, що екранізація «на голову» програє книзі або навпаки — стає успішним фільмом, незважаючи на невідомість літературного твору. Наскільки успішна книга може бути основою вдалого фільму і чи здатне добре кіно збільшити популярність книги? Від чого це залежить?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk, за допомогою наших спікерів – відомих літературного та кінокритика, ми спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання:
 
• Чи може успішна книга бути сценарієм вдалого фільму і чи повинна екранізація бути ідентична змістом книги?
• Що робить екранізацію популярною?
• У чому загадка оскарівських екранізацій?
• Чи є відомі літературні твори, які ніколи не екранізувалися успішно?
• В яких фільмах персонажі яскравіше, ніж у книзі?
 
Як завжди наша подія пройде у форматі public talk, де кожний має можливість, як ставити питання, так й висловлювати свою думку.
 
СПІКЕРИ:
Євгеній Стасіневич — літературний критик, докторант «Києво-Могилянської Академії», культурний оглядач INSIDER, лектор у бібліотеці BOtaN, Bartleby & Co., Культурний Проект, школи арт-журналістики «ПравоПис», радіоведучий на Old Fashioned Radio.
 
Андрій Алферов — кінокритик, теле- та радіо- ведучий, працював на Просто радіо» та «Радио Вести», співзасновник і куратор кіноклубу NoName Club на київській кіностудії FILM.UA Group, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). керівник кіноредакції 1+1, пише для багатьох ЗМІ та веде постійний блог із найбільших кінофорумів світу.

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити