Чи вміємо ми виховувати дітей?

Катерина Гольцберг, Сабіна Лісниця, Владислав Головін, Наріне Мальцева

Відомо, що людина формується у дитинстві, а її виховання впливає на все подальше життя. А чи вміємо ми виховувати дітей? Чи володіємо достатніми навичками для цього? У процесі виховання багато батьків керуються лише власним сімейним досвідом, а він, часто досить суперечливий…Віддаючи дитину у садки й школи, багато покладаються на ці установи, як ті, що несуть виховну функцію. Крім цього, є ще й «вулиця», яка також позначається на вихованні певним чином. В результаті, ми маємо дуже суперечливий «мікс» виховних процесів … Що ж цим робити?
 
Ми запросили відомих фахівців, які представляють різні «виховні центри» і використовують різні педагогічні методики у своїй практиці. Під час нашої зустрічі ми спробуємо відповісти на багато актуальних та гострих запитань, серед яких:
 
1. Коли і як починається виховання дитини?
2. Яким має бути виховання у сім’ї і та, як закласти правильний «фундамент»?
3. Наскільки дитячий садок і школа впливають на виховання дитини і, чи варто на них покладатися?
4. Як виховати у дитині правильні цінності?
5. Як підготувати дитину до дорослого життя?
6. Чи потрібно втримувати дитину від впливу оточення?
 
СПІКЕРИ:
Катерина Гольцберг — дитячий та сімейний психолог, член Українського союзу психотерапевтів (УСП) та Професійної Асоціації дитячих аналітичних психологів (ПАДАП).
Владислав Головін — засновник проекту «Батьківський клуб», об‘єднав активних українських татусів та заснував спільноту відповідального батьківства.
Сабіна Лісниця — засновник та керівник альтернативного дитячого садка «MiniBambini» (detclub.info)
Нарине Мальцева — доцент Всеукраїнського педагогічного вальдорфского семінару, вальдорфський вчитель, засновник Вальдорфскої школи «Cтупени»

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити