Економічний прорив: чи можливе *українське диво*? (три квитки)

Олександр Пасхавер, Павло Шеремета, Валерій Пекар

«План Маршала», «кельтський та азійські тигри», «японське економічне диво», «польська шокова терапія» та багато інших назв є визначенням неймовірних економічних проривів, досягнутих у багатьох країнах світу, які протягом історії потрапляли в ситуації, коли назрівала необхідність кардинальних змін в економіці та суспільному житті в цілому. І саме «економічні прориви» часто ставали основною для подальшого прогресу у цих державах.
 
Сьогодні Україна проходить свій революційний шлях і, як ніколи, потребує свого економічного прориву. Чи вдасться це? Чи можливий він взагалі і чи станемо ми свідками «українського економічного дива»?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk ми будемо мати унікальну можливість дізнатися про це з перших вуст та отримати відповіді також на інші актуальні запитання:
 
• Чи можливе повторення в Україні сценарію економічних реформ, які пройшли у інших пост-комуністичніх країнах у 90-і роки?
• Чи потрібна повна «лібералізація» та «децентралізація» економіки?
• Що можливо, а що неможливо реформувати в економіці та нашому суспільстві в цілому у рамках одного покоління та від чого це залежить?
• Який «цівілізаційній стрибок» повинна зробити Україна, щоб досягті позитивного результату реформ сьогодні?
• У чому причини гальмування поновлень всередині українського суспільства?
СПІКЕРИ:
Олександр Пасхавер  — вчений — економіст, у різний час був радником трьох президентів України, а також прем’єр-міністрів та міністрів економіки. Протягом 20 років він брав активну участь у впровадженні більшості ринкових реформ в Україні.
 
Павло Шеремета  — відомий менеджер-економіст, міністр економічного розвитку і торгівлі України з 27 лютого по 2 вересня 2014 року, засновник Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], колишній президент Kyiv School of Economics. Зараз керівник proryv.in.ua / Майстерня Стратегій
 
Валерій Пекар  — відомий громадський діяч та підприємець, співзасновник громадянської платформи Нова Країна, член Національна рада реформ / National Reforms Council (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016).

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити