Феномен розриву поколінь

Наталія Кривда, Олена Стяжкіна, Ірина Фрідман

Скільки існує людство, стільки існує проблема «батьків та дітей». Розрив або порушення зв’язків між поколіннями — один з найбільш суперечливих соціальних феноменів нашого часу, який до кінця так і не вивчений. Що ж відбувається насправді? Чому взагалі відбувається розрив або конфлікт поколінь?
 
Ця пробелма комплекса і ми спробуємо подивитись на неї з трьох сторін — культурологічної, історичної та соціальної, а також крізь призму національних традицій різних народів, що населяють Україну. А наші відомі спікери допоможуть нам зробити це вкрй об’єктивно та пізнавально. На зустрічі ми спробуємо відповісти на багато актуальних питань серед яких:
 
• Наскільки зв’язок поколінь необхідний для розвитку суспільства?
• Як конфлікт поколінь проявляється у соціальному середовищі та на рівні сім’ї?
• Чи може відбуватися спадкоємність та передача культурних цінностей від покоління до покоління? Чому з’являються бар’єри?
• Чому відбувається знецінення молоддю накопиченого досвіду старших поколінь і чи потрібен цей досвід взагалі?
• Як «білі плями» в пам’яті про предків в результаті історичних катастроф впливають на розрив поколінь?
• Що таке сімейні цінності і як вони змінюються?
 
З ким зустріч?
СПІКЕРИ
Natalia Kryvda — доктор філософських наук, професор кафедри української філософії та культури Taras Shevchenko National University of Kyiv, академічний директор програм Edinburgh Business School Eastern Europe, експерт Reanimation Package of Reforms (Реанімаційний Пакет Реформ…)
 
Олена Стяжкіна — українська письменниця та публіцист, доктор історичних наук, професор кафедри історії слов’ян Донецького національного університету імені Василя Стуса. Номінант Премії Василя Стуса 2016 року, авторка монографіЇ «Людина в радянській провінції: освоєння (від) мови».
 
Ira Fridman — викладач історії єврейського народу Київського технологічного ліцею НВК #141 Технологический Лицей ОРТ им. Беньямина Зеева Герцля«. Автор методичних розробок і статей з предметів єврейського циклу і програм з викладання єврейської історії та традиції для шкіл України
 
Ведучі:
Misha Feldman та Iryna Sukhorebra
 
// Обов’язкова реєстрація на подію:
 
КВИТКИ
// Вхідний квиток — 200 грн: на місці або онлайн
ЗНИЖКИ
// Два квитки онлайн:300 грн.
// Два квитки на місці: 350 грн
// Пенсіонери та студенти на місці події:100 грн.
 
З усіх питань (у тому числі журналістів) телефонуйте нам за номером: +38 (097) 494-1859
 
Долучайтесь! Знання Завжди Доречні

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити