Хабар та подяка як норма життя: історія суспільної хвороби. (два квитки)

Карл Волох, Георгій Смолин

Про проблему корупції та боротьбу з нею говорять давно і багато. Цією «соціальною інфекцією» заражені багато країн. Україна у даному випадку — не виняток. Однак це соціальне явище дуже стійко та давно існує у нашому суспільстві – так було 100 років тому, так є і зараз. «Подяка», «підмазування» , «магарич» (або «шоколадка») стали майже обов’язковими атрибутами будь-яких сервісів та професійних відносин взагалі. Без «відподвідних дій» багато процесів просто стоять на місці, а наші співгромадяни продовжують живити цю систему різними шляхами та способами.
 
Що ж заважає позбутися цієї соціальної хвороби? Можливо проблема лежить у площині психології або психіатрії і ми маємо справу з масовим психічним розладом цілого суспільства, або спадковою хворобою, коли хабар та крадіжка (в різних обсягах і формах) є просто нормою життя? Яка історія цієї «хвороби» і чи є «медикаменти», які можуть бути виписані?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk ми спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання за допомогою наших спікерів – політолога та психолога. 
 
СПІКЕРИ:

Карл Волох — політолог, блогер, бізнесмен.
Георгий Смолин — психіатр, гештальт-терапевт (Киевский Гештальт Университет)

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити