Національна кухня: коли традиція стає концепцією? (два квитки)

Дмитро Борисов, Кемал Сейтвелієв, Євген Клопотенко

Національна кухня — це не тільки частина культурного коду, але і невід’ємна складова країни як бренду. Ніщо не дає можливості так близько стикнутися з культурою народу, як знайомство і пізнання національної культури харчування.
 
З’являються та зникають різні ресторанні концепції, змінюються формати закладів, а також модернізуються види страв. Але незмінним залишається одне — популярність національної кухні серед відвідувачив, як туристів, так і локальних мешканців. Чому ж так відбувається та у чому секрет — у концепції, традиції або форматі? Що робить концепцію ресторану національної кухні дійсно успішною та наскільки вона повинна бути унікальною?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk ми будемо мати унікальну можливість дізнатися про це з перших вуст від власників одних з найуспішниших закладів національної кухні в Україні, а також відомого експерта у цій галузі і отримати відповіді на багато актуальних запитань:
 
• Які компоненти та, як впливать на успіх концепції національної кухні?
• Наскільки традиційність рецептів є складовою успіху?
• Яким культурним та традиційним кодом повинен володіти бренд національної кухні та чи можна його створити?
• Чи є універсальна модель позиціонування бренду національної кухні?
• Що таке сучасна національна кухня?
• Чи є найбільш оптимальний формат закладу національної кухні?
• Чи має бути занурення в історію відвідувачами та, що повинен знати персонал цих закладів?
 
СПІКЕРИ:
Дмитро Борисов — власник та бренд-шеф мережі ресторанів Сім’я ресторанів Діми Борисова (KanapaОстання БарикадаChicken Kyiv та ін).
Кемал Сейтвеліев — власник мережі закладів кримськотатарської кухні Musafir.
Євген Клопотенко — кулінарний та ресторанний експерт, засновник Гастромайстерня Confiture, бренд-шеф ресторана мексиканської кухні ROJO OJO

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити