Соціальні мережі: розвага, необхідність чи залежність? (два квитки)

Денис Довгополий, Євген Шевченко

З кожним днем соціальні мережі, у прямому сенсі, все більше і більше поглинають нас, а віртуальний світ помітно почав витискати реальний. Люди будують сімейні відносини у соц мережах, використовують як дозвілля, комунікують у роботі, використовують в політичних цілях, а про залежність від соц. мереж заговорили психологи. Соціальні мережі стали набагато більшим, ніж просто забавою і розвагою. Що ж відбувається насправді і в чому загадка цього соціально-технічного явища?
 
На нашій зустрічі у динамічному форматі public talk, за допомогою нашіх спікерів, які мають різний досвід та погляди, ми спробуємо відповісти на актуальні питання серед яких:
 
• Яке місце займають соціальні мережі у сучасному світі?
• Чому ми відмовляємось від вербальної комунікації накористь віртуальнії та, яку роль тут відіграютьу цьому соц.мережі?
• Як соц мережі змінили професійне життя та бізнес? Чи можливе сьогодні профессійне життя без участі у соц.мережах?
• Що таке залежність від соціальних мереж та наскільки це опасно?
• Як соц. мережі впливають на розвиток суспільних відносин?
• Яким представляється майбутнє соціальних мереж?
 
СПІКЕРИ:
Денис Довгополий — співзасновник і керуючий партнер венчурного фонду GrowthUP, виступає засновником та організатором знакових для IT галузі заходів: iForum.uaInvestor Day Central and Eastern EuropeSVOD 2018 — Silicon Valley Open Doors ConferenceStartup Crash Test projectKyiv Startup Week та ін.
 
Євген Шевченко — засновник та керівник інтернет — агентства UAMASTER та School of Digital Advertising UAMASTER, член оргкомітету iForum.ua, магістр маркетингу, автор багатьох тематичних статей присвячених інтернет-рекламі.

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити