Свята. Традиція або масовий психоз? (два квитки)

Дмитро Чекалкин, Аліна Даневич

ВІДЕО У ПОДАРУНОК!

Відгриміли свята. І Новий і Старий і не дуже молодий … Напевно немає свята, яке може зрівнятися з Новим Роком за рівнем стресу та психозу, який «накриває» більшу частину суспільства. Підготовка, подарунки, застілля (я), гості, у гостях, втома …(необхідне підкерслити).
Весь цей «новорічний цикл» завершує низку річних культових подій, що дісталися нам у спадок, як традиція. Все це – свята. Значні та не дуже. Річний святковий цикл — це як турніри Великого Шолома у тенісі. Всі хочуть їх виграти та цілий рік готуються. Просто у даному випадку гра — це застілля — культова подія будь-якого свята. Тут змагаються у всьому — хто краще поїсть, більше вип’є, краще приготує, швидше вирубиться,..

Наш організм у цей період витримує неймовірне гастрономічне та психологічним навантаженням. Не всім вдається дійти до фіналу.
Чи вмикається у даному випадку щось несвідоме? Як «святкування» пов’язано з психікою людини і, що відбувається у цей момент? Чи є свята наркотиком для багатьох і вони лише чекають нової дози?
На нашій зустрічі у форматі public talk ми спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання за допомогою наших спікерів – продюсера та справжнього шанувальника свят Дмитра Чекалкина та психолога Аліни Даневич.

ВІДЕО У ПОДАРУНОК!  Купуючи вхідний квиток (и) на подію, Ви отримуєте у подарунок доступ до наступного відео:

Після оплати, на вказаниний e-mail, Ви отримаєте листа з повною інформацією щодо перегляду відео.

ЗНИЖКИ НА КВИТКИ
ДВА Квитки (онлайн) — 400 гривень
ТРИ Квитки (онлайн) — 500 гривень

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити