Український вибір (без кліше). Чи можна зламати систему?

Олександр Пасхавер, Ігор Новіков, Валерій Пекар, Олексій Мась, Тимофій Брік

В Україні відбулись вибори президента. Та чи були це просто вибори або стався загальний протест? Якщо так, то проти чого? Багато хто вважає, що проти певної системи суспільних відносин, яка гальмує і не дозволяє ефективно розвиватися та йти вперед. “Система” вразила усі суспільні процеси — економіку, політику, відносини між людьми та виявиласm набагато сильнышою за всіх реформаторів. Сьогодні Україна як ніколи, потребує свого прориву. Чи вдасться це? Чи можливий він взагалі та чи є шанс зламати або принаймні змінити систему?
 
Відомі екномісти, соціологи та інноватори у форматі public talk допоможуть нам знайти відповіді на багато важливих питань, щоб зробити вкрай об’єктивні та корисні висновки.
 
• Які соціальні та суспільні проблеми стали причиною нещодавнього голосування в країні? Чому стався такий поділ суспільства? Що це означає?
• Наскільки сильна «система» та чи є у неї вразливі та слабкі сторони? Що гальмує, а що може прискорити зміни?
• Як може реагувати економіка та бізнес на можливі загальні зміни ук арїні та суспільстві?
• Що можливо реформувати в економіці та суспільстві у рамках одного покоління?
СПІКЕРИ:
Олександр Пасхавер — вчений — економіст, у різний час був радником 3-х президентів, прем’єр-міністрів та міністрів економіки України; брав активну участь у впровадженні більшості ринкових реформ в Україні.
Ігор Новіков — топ-менеджер та бізнес- консультант, керівник SingularityU Kyiv; співзаcновник iForum.ua; футуролог.
Валерій Пекар — громадський діяч та підприємець, співзасновник громадянської платформи Нова Країна, член Національна рада реформ / National Reforms Council, ex-радник міністра економіки
Олексій Мась — інтернет — підприємець та інноватор, директор з інновацій Kyivstar, співзасновник iForum.ua
Тимофій Брік- викладач Kyiv School of Economics, PhD із соціальних наук Universidad Carlos III de Madrid, магістр соціології Utrecht University; був визнаний найкращим молодим соціологом України 2018 року. Спеціалізація – соціальні зв’язки.

 

 

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити