Як культура та цінності впливають на економічний розвиток країни?

Євген Уткін, Володимир Дубровський, Ірен Гай

Ми часто чуємо такі фрази, як «місцевий менталітет», «традиційні відносини» тощо…Питання, на яке до цих пір не можуть знайти точної відповіді економісти, політики, суспільствознавці та антропологи, полягає в тому, чи впливає культурне середовище певного суспільства на рівень його економічного розвитку. Однак багато дослідників стверджують, що традиції та звички, властиві окремим етносам, релігійним конфесіям та групам населення, серйозно впливають на їх економічні досягнення. На що ж саме та як впливають культурні цінності в контексті економічних відносин?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk ми спробуємо поглянуті на цю проблему комплексно, за дпомогою наших спікерів — підприємця Евгений Уткин, економіста Vladimir Dubrovskiy та управлінця міжнародних компаній Irène Gayy (Франція), які мають абсолютно різний бекграунд та погляди, і допоможуть нам зробити висновки вкрай об’єктивно та пізнавально. На зустрічі ми спробуємо відповісті на багато актуальних питань серед яких:
 
• Які традиційні та культурні цінності українського суспільства впливають на прогрес або ж регрес економічних відносин?
• Наскільки відрізняється «західна» бізнес-культура від української і чи є ймовірність зближення цих культур у рамках бізнес відносин?
• Наскільки такі поняття як «ставлення до роботи», «довіра», «схильність до ризику», «конкуренція», «інновації», «кар’єра» і ін. залежать від культурних цінностей того чи іншого суспільства та чим є різниця?

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити