Як політ Falcon Heavy вплине на світову економіку? (два квитки)

Олександр Пасхавер, Денис Довгополий

Економіка динамічна, а ЇЇ розвиток багато у чому залежить від технологічного прогресу та інноваційних проривів. За останні 30 років у світі відбулися події, які змінили світову економіку колосально – поява та розвиток інтернету, цифрова революція, розвиток платформних технологій та штучного інтелекту, та багато інших інновацій…
 
Червоний автомобіль Tesla та манекен у скафандрі, виведений на орбіту ракетою Falcon Heavy місяць тому не просто політ у космос. Вперше з початку космічної ери надважку ракету побудували у приватній компанії, а людство наблизилося до мрії про політ на Марс. Однак як вплине ця подія на подальший розвиток глобальної економки в цілому? Можливо саме зараз ми спостерігаємо народження нової глобальної економічної моделі, коли держава буде повністю «витіснена» приватним бізнесом з усіх традиційних монополій?
 
На нашій зустрічі у форматі public talk, за допомогою наших спікерів – економічного радника 3-х президентів та відомого IT-підприємця, ми спробуємо відповісти на ці та інші актуальні питання:
 
• Чи є політ Falcon Heavy стартом нової епохи, подібної до тієї, яка почалася після створення інтернету?
• Як зміниться економіка країн з різним рівнем розвитку в результаті технологічних проривів? Чи скоротиться різниця у розвитку між ними?
• На які економічні процеси может впливаті технічний прогрес та значні інновації, а на які ні?
• Чи може діджіталізація економіки глобально змінити структурні процеси у світі?
 
Подія пройде у форматі public talk, де кожний має можливість, як ставити питання, так й висловлювати свою думку.
 
СПІКЕРИ:
Олександр Пасхавер — вчений — економіст, у різний час був радником трьох президентів України (Кучми, Ющенка, Порошенка), а також прем’єр-міністрів та міністрів економіки, протягом 20 років він брав активну участь у впровадженні більшості ринкових реформ в Україні.
 
Денис Довгополий — співзасновник та керуючий партнер венчурного фонду GrowthUP, виступає засновником та організатором знакових для IT галузі заходів: Investor Day Central and Eastern EuropeIforumSVOD 2018 — Silicon Valley Open Doors Conference, Startup Crash Test, Kyiv StartUp Week та ін.

Подробиці

Зареєструватись
Оплатити