Фрагмент відео

Спікер: Наталя Яковенко
Напрямки: Історія, Політика, Соціологія
Тривалість: 2 години
Вартість: 250 грн.У пакеті дешевше
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

Дуже часто ми чуємо про різницю у менталітеті та культурі, «пояснюючи» таким чином складність інтеграції багатьох західноєвропейських цінностей українським суспільством. Чи дійсно справа в цьому? А може просто не був використаний «реформаційний шанс» 500 років тому?

31 жовтня 1517 року Мартін Лютер, прибивши до дверей церкви у Віттенберзі свої відомі «95 тез», дав старт релігійним та культурним змінам у Німеччині та по всій Європі, які згодом привели до радикальних трансформацій. Християнський світ ще раз розколовся. Саме Реформація визначила образ сучасної Європи. Але чому?

Зміни у підсумку торкнулися всього — політичної культури, економічних та соціальних процесів, літератури та живопису, а головне це створило нові ціннісні форми. На зміну феодальній прийшла буржуазна еліта, яка починає надавати значення не стільки стійким суспільним цінностям — становим привілеям, місцю людини в соціальній ієрархії, скільки новим якостям — ініціативності, енергійності, здатності діяти нетрадиційно і т.п.

Реформація була складним явищем, яке змінило вигляд та розвиток багатьох держав. Однак, багато країн так і не використали свій «реформаційний шанс». Що ж перешкодило цьому? Наскільки сильно відчувається це «відставання» зараз і в чому воно полягає? А може бути шанс є завжди?

Під час нашої зустрічі ми спробуємоі зрозуміти, що і наскільки якісно змінило Європу і чи можливі подібні зміни ще.

Спікер

Без названия

Наталя Яковенко

історик

легенда історичної науки, професор кафедри історії НаУКМА. За її книгами-бестселерами — «Вступ до історії», «Паралельний світ. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI–XVII ст», «Українська шляхта з кінця XIV до середини XVII століття. Волинь і Центральна Україна» — виросло не одне покоління справді сучасних фахівців. До її думки уважно прислухаються як в Україні, так і за кордоном. Наталя Яковенко дозволила собі бути вільною у радянські часи й далі продовжує розбивати вщент стереотипи про українську історію і закостенілі підходи в науці.

Спеціальні гості

Иосиф Зисельс  1

Йосиф Зісельс

громадський діяч

Дисидент та політв’язень, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України. Багато років долсліджує питання цивілазаційної ідентичності та причини міжнаціональних конфліктів.

Виступ спікера — 35 хвилин

Виступ гостей — 25 хвилин

Відповіді на питання присутніх  — 60 хвилин
Повний перегляд відео можливий після оплати. Також Ви можете придбати це відео зі знижкою у пакеті.

Придбайте перегляд цього відео зі знижкою в рамках наступних пакетів:

У пакеті дешевше

Від Реформації до повстання

Наталя Яковенко

2 відео 

Анатомія повстання

Реформація: що змінило Європу?

Ціна зі знижкою — 400 грн. 
Економія 100 грн.

*Послуга "Купити у подарунок" дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити email, куди буде надіслано доступи до переглядуЗабули пароль?

Увійти через Facebook

Для перегляду відео необхідно:

  1. Оплатити зазначену суму, натиснувши на кнопку «Оплатити».
  2. Перейти за посиланням і ввести унікальні логін і пароль, отримані Вами у листі.
  3. Увімкнути відео плеєр ддя перегляду.

Важливо знати:

  1. Ви можете дивитись відео необмежену кількість разів. У плеєрі відео перегляду доступні пауза та перемотка.
  2. Відео не можна скачати або копіювати. Перегляд можливий тільки онлайн на цьому вебсайті.
  3. Відтворення відео в будь-який момент часу можливо тільки на одному пристрої. Одночасний доступ до відео з різних пристроїв з одним і тим же кодом перегляду неможливий.
  4. Ви можете передати код перегляду будь-якій іншій особі. При цьому відео стає доступним тільки на цьому одному пристрої. Також Ви можете скористатися послугою «Купити у подарунок», щоб подарувати комусь право перегляду відео.