Володимир Паніотто

Соціолог

генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор кафедри соціології Університету «Києво-Могилянська Академія». 

У 1993 та 1995 роках проходив стажування у Колумбійському та Мюнхенському університетах, а також працював професором в Університеті Джонса Гопкінса. З 1996 року є членом Європейської асоціації дослідників громадської думки і маркетингу (ESOMAR), а протягом 2001–2005 років був першим в Україні національним представником ESOMAR. З 2006 року є віце-президентом Української асоціації маркетингу (УАМ).
Окрім наукових праць з власне методології соціологічних досліджень, Володимир Паніотто займався питаннями бідності, престижу професій, аналізом соціометричних даних та екзит-полів, досліджував явище ксенофобії. Загалом, Володимир Паніотто видав 10 книг і понад 200 інших наукових доробків. Він став експертом із питань суспільної думки, її динаміки та навіть впливу соц.опитувань на її формування.

Від 1996р. і до сьогодні пан Володимир є членом Всесвітної асоціації досліджень громадської думки (WAPOR) та Американської асоціації досліджень громадської думки (AAPOR)