Фрагмент відео

Спікер: Віталій Портніков
Напрямки: Історія, Політика
Тривалість: 2 години
Вартість: 250 грн.У пакеті дешевше
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

Третя зустріч з циклу «Політика через історію». Тема — знаходженням українських земель у складі Великого Князівства Литовського та Річі Посполитої, та їх функціонуванням у цей період. Ми даємо характеристику цьому періоду с точки зору змін, які відбулися в українських землях та визначємо, як це позначилось на їх подальшому історичному розвитку.

Серед питань, які ми піднімаємо наступні:

— Яким чином українські землі опинилися у складі Великого Князівства Литовського, а потім Річі Посполитої і, який був їх статус?
— Що сталося з політичною елітою українських князівств після їх входження до складу Великого Князівства Литовського?
— Якою була політична структура Великого Князівства Литовського та Річі Посполитої? Наскільки вона відповідала прогресивним тенденціям того часу?
— Чи були цивілізаційні відмінності у розвитку українських і російських земель в цей період, які позначилися на подальшому розвитку?

Спікер

1433337257_portnikov

Віталій Портников

Публіцист

Відомий український журналіст та публіцист, оглядач «Радіо Свобода», ведучий програм на каналі «Есперсо» і постійний автор аналітичних статей в багатьох вітчизняних та іноземних виданнях на політичну та історичну тематику.

  • Виступ спікера — 60 хвилин
  • Відповіді на питання присутніх (кожна відповідь окремо). Загальний час — 60 хвилинПовний перегляд відео можливий після оплати. Також Ви можете придбати це відео зі знижкою у пакеті.

Придбайте перегляд цього відео зі знижкою в рамках наступних пакетів:

У пакеті дешевше

Політика через історію

*Послуга "Купити у подарунок" дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити email, куди буде надіслано доступи до перегляду

Від Київської Русі до поділу Польщі

*Послуга "Купити у подарунок" дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити email, куди буде надіслано доступи до переглядуЗабули пароль?

Увійти через Facebook

Для перегляду відео необхідно:

  1. Оплатити зазначену суму, натиснувши на кнопку «Оплатити».
  2. Перейти за посиланням і ввести унікальні логін і пароль, отримані Вами у листі.
  3. Увімкнути відео плеєр ддя перегляду.

Важливо знати:

  1. Ви можете дивитись відео необмежену кількість разів. У плеєрі відео перегляду доступні пауза та перемотка.
  2. Відео не можна скачати або копіювати. Перегляд можливий тільки онлайн на цьому вебсайті.
  3. Відтворення відео в будь-який момент часу можливо тільки на одному пристрої. Одночасний доступ до відео з різних пристроїв з одним і тим же кодом перегляду неможливий.
  4. Ви можете передати код перегляду будь-якій іншій особі. При цьому відео стає доступним тільки на цьому одному пристрої. Також Ви можете скористатися послугою «Купити у подарунок», щоб подарувати комусь право перегляду відео.