Фрагмент відео

Спікер: Ярослав Грицак, Олександр Пасхавер, Володимир Дубровський
Спеціальні гості: Євген Головаха
Тривалість: 2 години
Вартість: 150 грн.
Повний перегляд відео можливий лише після оплати.

*Послуга «Купити у подарунок» дає можливість подарувати перегляд відео іншій особі. Вам лише потрібно оплатити необхідну суму та зазначити e-mail, куди буде надіслано доступи для перегляду.

Купуючи право на перегляд відео, Ви погоджуєтесь з умовами угоди користувача

З моменту набуття незалежності у 1991 році в Україні змінилося багато речей — від економіки держави до життя окремої людини. За ці роки країна пережила три Майдани, п’ять президентів, ринкові реформи та інші драматичні події. Всі ці процеси мали свої закономірності і випадковості. Об’єктивне і те, що увесь цей час наша країна змінюється. Інше питання — наскільки ефективно? У 2014 році почався новий і дуже складний етап реформування. Однак чи змінюється насправді країна та суспільство? У яких сферах досягнутий успіх, а може усе це лише фарс?

Наші спікери — найвідоміші вітчізняні інтелектуали та теоретики — Олександр Пасхавер, Ярослав Грицак та Володимир Дубровський. У 2014 році кожен з них почав роботу над описом процесу реформування українського суспільства. Їхні погляди у чомусь схожі й водночас різні. Але чи змінились вони взагалі у порівнянні з трирічною давниною? На нашій зустрічі у форматі public talk ми маємо унікальну можливість дізнатися про це з перших вуст та отримати відповіді також на інші актуальні запитання:

— Якою була Україна — 1991 та чим відрізнялася від України – 2014 у контексті необхідних змін?
— Які помилки повторювалі усі керівники української держави за цею период? Чи є в цьому закономірність?
— Який «цивілізаційний стрибок» повиннна зробити Україна, щоб досягти позитивного результату реформ сьогодні? Чи пов’язане це зі зміною цінностей?
— Що можливо, а що неможливо реформувати у нашому суспільстві у рамках одного покоління і від чого це залежить?
— У чому причини гальмування поновлень всередині суспільства?
— Як в історичній перспективі виглядає фінал українських реформ?
— Які доречні аналогії з іншими країнами можна провести?

Спікери

Yaroslav-Hrytsak

Ярослав Грицак

Історик

історик та публіцист, доктор історичних наук, професор Український католицький університету, член Несторівської груипи за роки незалежності ніколи не був причетний до жодною владної структури та відрізнявся ліберальними поглядами.

0855F550-6B9E-44B7-829E-2B93E62495D3_mw1024_s_n

Олександр Пасхавер

радник 3-х президентів

вчений — економіст, у різний час був радником трьох президентів (Кучми, Ющенка та Порошенка), а також прем’єр-міністрів та міністрів економіки. Протягом 20 років він брав активну участь у впровадженні більшості ринкових реформ в Україні і не з чуток знає всі «підводні камені» та «інсайди» системи.

10997707_773676096001941_7708054156312729813_n

Володимир Дубровський

економіст

старший економіст центру соціально-економічних досліджень CASE Україна; спецiалiзується у питаннях політичної та інституційної економіки; приймав участь у написанні “Меморандуму Розвитку Країни” для Свiтового Банку, автор декiлькох книг та дослiджень з питань трансформації в Українi, член Несторівської групи.

Спеціальні гості

190134_im578x383-головаха_2

Євген Головаха

соціолог

соціолог, керівник Інститут Соціології НАНУ, доктор філософських наук; багато років вивчає емоційний та психологічний стани української спільноти, інтерпретував психологічне явище соціальної амбівалентності українського суспільства, досліджував такі соціологічні явища, як чесність, взаєморозуміння, питання моралі.
Повний перегляд відео можливий після оплати. Також Ви можете придбати це відео зі знижкою у пакеті.

Придбайте перегляд цього відео зі знижкою в рамках наступних пакетів:

Вибачте, але ми не знайшли відповідних пакетів.Забули пароль?

Увійти через Facebook

Для перегляду відео необхідно:

  1. Оплатити зазначену суму, натиснувши на кнопку «Оплатити».
  2. Перейти за посиланням і ввести унікальні логін і пароль, отримані Вами у листі.
  3. Увімкнути відео плеєр ддя перегляду.

Важливо знати:

  1. Ви можете дивитись відео необмежену кількість разів. У плеєрі відео перегляду доступні пауза та перемотка.
  2. Відео не можна скачати або копіювати. Перегляд можливий тільки онлайн на цьому вебсайті.
  3. Відтворення відео в будь-який момент часу можливо тільки на одному пристрої. Одночасний доступ до відео з різних пристроїв з одним і тим же кодом перегляду неможливий.
  4. Ви можете передати код перегляду будь-якій іншій особі. При цьому відео стає доступним тільки на цьому одному пристрої. Також Ви можете скористатися послугою «Купити у подарунок», щоб подарувати комусь право перегляду відео.