Академія сучасних знань

та навичок

У нас викладають спеціалісти ✦ топових компаній
дивитись усіх →
Онлайн-курси та інтенсиви
Усі освітні програми засновані на практиці лідерів ринку та адаптивні під будь-який рівень підготовки та знань
Чому Changes Academy
 • С-level спікери
  Усі інструктори та спікери – практикуючі топ-менеджери провідних компаній світу, готові ділитися своїм унікальним досвідом "з перших рук"
 • Світова практика
  Індивідуальна розробка програм на основі перевірених стратегій та результативних бізнес-кейсів, які можна швидко впровадити у своїй компанії
 • екосистема змін
  Ми створили професійну спільноту для тих, хто бачить у змінах та обміні досвідом шлях до розвитку та нових досягнень
Нам довіряють своє навчання
 • Саша Бернацька
  CPO/co-founder, SkyWorker
  Я стартапер. Коли ми тільки починали розробляти продукт, багато рішень приймалися інтуїтивно і я шукала, як систематизувати свої знання і які інструменти використовувати для розвитку продукту. І саме ці знання я здобула на курсі. Для мене було дуже корисно та цінно познайомитися з реальною практикою продакт-менеджерів із відомих міжнародних компаній, що в результаті дало мені можливість значно впевненіше почуватися у професії.
 • Андрій Бондар
  VP of Sales & Customer Success, Serpstat
  Курс Customer Success та Support дав мені можливість зрозуміти, куди рухатися далі та як підвищувати свій професійний рівень. Є моменти, якими я був приємно здивований на курсі – це сильний лекторський склад та запрошені гості з крутих міжнародних компаній. І ці хлопці здобували свій практичний досвід "потім і кров'ю". Це дуже цінно. Крім того, інтерактив під час всього курсу: все було дуже динамічно та не нудно, що також відрізняє цей курс від інших.
 • Олег Геналюк
  Business Analyst, TraDove
  На курсі мені вдалося структурувати знання по бізнес-аналізу, так і глибше познайомитися з основами продакт-менеджменту. Я здобув саме ті знання, які допомагають перейти на новий рівень. Дуже корисна була взаємодія зі спікерами, коли я міг поділитися конкретними кейсами зі своєї роботи і отримати якісний фідбек від фахівців провідних компаній світу, таких як Google, IBM, Microsoft.
МЕДіАТЕКА
Записи цікавих подій та корисних лекцій -
в одному місці

ПІДПИСКА
© 2016-2023 Changes Academy All Rights Reserved
info@changesacademy.org
Made on
Tilda